Koledar aktivnosti

SEPTEMBER 2021

 

Dan

urnik

DEJAVNOSTI

sre

1.

 

 

   A

Začetek pouka

Sprejem v 1. razred matična šola ob 9. 30, vodji Eva Drinovec

Sprejem v 1. razred PŠ Mavčiče ob 11.00, vodja Gordana Hrestak

čet

2.

 

pet

3.

 

sob

4.

 

IP LS 1 – 7. razred Ogled razstave in delo na terenu, vodja Maja Draksler

ned

5.

 

 

pon

6.

 

 

 

 

B

 

tor

7.

Jutranji sestanek

Fit pedagogika izobraževanje za strokovne delavce šole( izbrana skupina)

Delavnica za radovedne učence 9. r. Linearna geometrijska perspektiva, vodja Maja Draksler

sre

8.

 ND 3. a sistematski zdravniški pregled, vodja Romana Bradeško

ŠD 5. r. Kolesarjenje, vodja Jasmina Cvek

čet

9.

Roditeljski sestanek za starše učencev 1. a in 1. b ob 18.00

Roditeljski sestanek za starše učencev 2. m in 3. m ( PŠ Mavčiče) ob 19.00

Roditeljski sestanek za starše učencev 8. a, b in c ob 18.00

Delavnica za radovedne učence 9. r. Linearna geometrijska perspektiva, vodja Maja Draksler

pet

10.

ND 3. b sistematski zdravniški pregled, vodja Romana Bradeško

IP ŠZZ in ŠSP Orientacijski tek, vodja Jana Križaj Nunar

Udeležba na državnem prvenstvu slovenskih srednjih in osnovnih šol v plavanju, Kamnik,  vodja Aleš Bašar

Delavnica za radovedne učence- Mafija na misiji, vodja Andreja Urbanec

sob

11.

 

IP LS 2 – 8. razred Ogled razstave in delo na terenu, vodja Maja Draksler

IP IŠP , Odbojka na mivki , vodja Matej Fojkar

ned

12.

 

 

pon

13.

 

 

 

 

 

A

IP ŠSP in ŠZZ Odbojka na mivki ob 14. 30, vodja Jana Križaj Nunar

Roditeljski sestanek za starše učencev 3. a in b ob 18.00

Roditeljski sestanek za starše učencev 4. m( PŠ Mavčiče) ob 18.00

Roditeljski sestanek za starše učencev  5. m ( PŠ Mavčiče) ob 19.00

Roditeljski sestanek za starše učencev 6. a, b in c ob 18.00

tor

14.

ŠD: 1.-3.r (Orehek): Planinski pohod, vodja Gašper Ivančič

ŠD: 1.-3.r (PŠ Mavčiče): Planinski pohod, vodja Helena Rogelj

Roditeljski sestanek za starše učencev 4. a in b ob 18.00

Roditeljski sestanek za starše učencev 1. m ( PŠ Mavčiče) ob 18.00

Roditeljski sestanek za starše učencev 7. a, b in c ob 18.00

sre

15.

ND 3. m sistematski zdravniški pregled

Roditeljski sestanek za starše učencev 5. a in b ob 18.00

Roditeljski sestanek za starše učencev 9. a, b in c ob 18.00

čet

16.

ŠD: 4.-9.r: Planinski pohod, vodja Aleš Bašar

ŠD: 4.-5.r (PŠ Mavčiče): Planinski pohod, vodja Aleš Bašar

Roditeljski sestanek za starše učencev 2. a ob 18.00

pet

17.

Sestanek strokovnih delavcev ob 7.00

sob

18.

 

 

ned

19.

 

 

pon

20.

 

 

 

 

 

B

 

tor

21.

 

sre

22.

4. M Delavnica z zdravstveno vsebino 1. in 2. šolska ura

ND: 7.r: Krajinski park Rakov Škocjan, vodja Jana Žavbi

čet

23.

9. a, 6. a, 4. a Delavnica z zdravstveno vsebino 1. in 2. šolska ura

9. b, 6. b, 4. b Delavnica z zdravstveno vsebino 3. in 4. šolska ura

Šolski parlament (noč v šoli), vodje: Monika Kos, Katja Eržen Bratina, Jasmina Cvek, Andreja Ajdovec

Sestanek aktiva PB ob 11.00

Šolsko tekmovanje iz logike, vodja Darja Mavrin

4. pedagoška konferenca ob 13.45

pet

24.

6. c  Delavnica z zdravstveno vsebino 1. in 2. šolska ura

sob

25.

 

IP LS 3 – 9. razred Ogled razstave in delo na terenu, vodja Maja Draksler

ned

26.

 

 

pon

27.

 

 

   A

Bralni maraton(razredna ura), vodja Simona Merljak

9. c Delavnica z zdravstveno vsebino 1. in 2. šolska ura

Svet staršev ob 18.00

Svet šole

tor

28.

 

sre

29.

 

čet

30.

Kratke delavnice samotestiranje za učence od 7. do 9. r., izvajalci strokovni delavci ZD Kranj

 

 

 

Dostopnost