Koledar aktivnosti

KOLEDAR AKTIVNOSTI 2020/ 2021

JUNIJ 2021

Dan

urnik

DEJAVNOSTI

tor

1.

 

 

 

 

9. r. seznanitev učencev o dosežkih NPZ

9. r.  vpogled v dosežke NPZ od 1. 6. do 3. 6. 2021

Delavnica  Varni internet 4. r., vodja Marjeta Vene

KD 3. r. Škofja Loka, vodja Romana Bradeško

IP LS3 Obisk razstave in slikanje na prostem, vodja Maja Draksler

sre

2.

9. a 1. šolska ura delavnica – odnosi med spoloma, vodja Marjeta Vene

9. b 3. šolska ura delavnica – odnosi med spoloma, vodja Marjeta Vene

9. c 2. šolska ura delavnica – odnosi med spoloma, vodja Marjeta Vene

čet

3.

Fotografiranje učencev matična šola

TD 4. a in m Gradimo iz lesa, vodja Mateja Hafner

ND 4. b Gibanje Zemlje in magnetizem, vodja Mateja Hafner

Oddelčni učiteljski zbor ob 13. 40

pet

4.

ND 9.r.Ekskurzija po Sloveniji – končni izlet za učence 9. r., vodje razredniki

TD 1. r Dan za pogum, vodja Alenka Pristov

sob

5.

 

 

ned

6.

 

 

pon

7.

 

 

 

 

A

6. r. seznanitev učencev z dosežki NPZ

6. r.  vpogled v dosežke NPZ od 7. 6. do 9. 6. 2021

TD 8. r. šola v naravi, Dom Peca CŠOD, vodja Tomaž Ahčin

TD 4. b Gradimo iz lesa, vodja Mateja Hafner

ND 4. a Gibanje Zemlje in magnetizem, vodja Nataša Marn

KD 5. r. Likovna in glasbena delavnica, vodja Jasmina Cvek

Odprava MEPI, Jamnik-Talež- Bled vodja Primož Umek

Plavanje 3. r.

tor

8.

Odprava MEPI, vodja Primož Umek

sre

9.

Ocenjevalna konferenca za 9. r. ob 7.00

Generalka za valeto

čet

10.

Valeta za učence 9. r., ob 19.00, vodja Monika Kos in razredniki

KD 4. r mesto Kranj, vodja Polona Gajgar

ND 1. r. Gozd in Travnik, vodja Gordana Hrestak

pet

11.

1. do 9. r Tradicionalni slovenski zajtrk

 

sob

12.

 

 

ned

13.

 

 

pon

14.

 

 

 

 

B

ND 7. r Živalski vrt, vodja Jana Žavbi

tor

15.

Zaključek 2.ocenjevalnega obdobja za učence 9. r. podelitev spričeval in mini valeta, vodje razredniki 8. r.

sre

16.

9. r. Izpitni roki za predmetne in popravne izpite od 16. 6. do 30. 6.

čet

17.

ND 1. r Živalski vrt, vodja Lidija Stenovec

ND 3. r. Živali in rastline na travniku, vodja Tatjana Strniša

ND 7. r. Svetloba in zvok, vodja Jana Žavbi

2. r. Noč v šoli, vodja Mateja Kalajžič

pet

18.

Fotografiranje učencev PŠ Mavčiče

sob

19.

 

 

ned

20.

 

 

pon

21.

 

 

 

  A

Ocenjevalna konferenca za učence od 1. do 8. r. ob 14.00

TD 7. r.  Pogum, vodja Andreja Urbanec

IP LS 1 Slikanje na prostem, vodja Maja Draksler

tor

22.

TD 7. r. Optične naprave in svetlobni pojavi, vodja Tomaž Ahčin

ND 6. r. Po poti Jeprškega učitelja, vodja Bernarda Debeljak

sre

23.

TD 7. r. Tehniški muzej Bistra, vodja Tomaž Ahčin

čet

24.

Zaključek  2. ocenjevalnega obdobja za učence od 1. do 8. r. – podelitev spričeval

Proslava pred dnevom državnosti in zaključek šolskega leta, vodja Simona Merljak

Proslava pred dnevom državnosti in zaključek šolskega leta PŠ Mavčiče, vodja  Gordana Hrestak

pet

25.

 

dan državnosti

sob

26.

 

 

ned

27.

 

 

pon

28.

 

poletne počitnice

Izpitni roki za predmetne in popravne izpite 1. do 8. r, od 28. 6 do 9. 7.

Počitniške dejavnosti v organizaciji LUK od 28. 6 do 9. 7. 2021

Počitniške dejavnosti v organizaciji Energetik športa od 28. 6. do 9. 7. 2021

tor

29.

 

poletne počitnice

sre

30.

 

poletne počitnice

         

 

Dostopnost